Rezervasyon Menü Açılır MenüMenu Toggle Close

ELİT DAVETLERİNİZ, ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN...

Ada Palas Büyükada’in çiçekler ve meyve ağaçları ile donanmış bahçesi Secret Garden siz değerli misafirlerini huzurlu ortamında her çeşit davet, parti ve sürpriz organizasyona ev sahipliği yapmaya davet ediyor. Büyükada’da organizasyon ve davet dendiğinde akla Secret Garden geliyor…

Toplam 80 kişi kapasiteli olan organizasyon alanımızda dilerseniz mini bir düğün veya nişan, dilerseniz parti organizasyonu, dilerseniz eşinize veya sevgilinize özel çift kişilik ayrıcalıklı bir yıldönümü sürprizi organize edebilirsiniz.

Misafir memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Ada Palas ailesi isteklerinizi yerine getirmek için tecrübelerini sizlerle paylaşacak, İstanbul’un incisi Büyükada’da sizlere ve misafirlerinize unutamayacağınız bir gün hediye edecektir.

Davet ve etkinlik organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilir veya e-mail gönderebilirsiniz.

0542 382 1444 - Hemen İletişime Geçin!

info@adapalas.com.tr

Evlilik Teklifi

BÜYÜKADA DAVET ORGANİZASYON KONAKLAMA TESİSİ

Büyükada düğün, nişan, davet ve organizasyon, doğum günü ve yılbaşı partileri için biçilmiş kaftan. İstanbul’un yanı başında olması ve konaklama seçenekleri sunması Büyükada’yı oldukça cazip kılıyor. Ada Palas Büyükada olarak bizler de Büyükada’da davet ve organizasyonlar için sizlere planlamadan konaklamaya kadar cazip hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Büyükada’nın romantik atmosferinde sevgilinizle ya da eşinizle yıldönümlerinizi, arkadaşlarınızla doğum günlerinizi kutlayabilirsiniz. Restoranımız yemek ve içki menüleriyle davetlerinize ve partilerinize lezzet katacak.

Büyükada’daki eviniz Ada Palas Büyükada, davetleriniz için tüm ekibiyle hizmetinizde…

Davet & Organizasyon